Przekaż wsparcie Zuzannie Wiewiórce!

Petycja została zakończona.

Szanowna Pani Zuzanno,

dziękuję za Pani postawę i zaangażowanie w ratowanie dzieci przed śmiercią i pomoc kobietom w trudnej sytuacji życiowej. W pełni popieram Pani działania. Proszę przyjąć wyrazy uznania. To, co Pani robi, jest głębokim wyrazem szacunku i troski o drugiego człowieka. Liczę, że dalej będzie Pani stawała w obronie najsłabszych.

Z wyrazami szacunku,

/podpis/

tlo_podstrona

Zuzanna Wiewiórka, obrończyni życia, zaoferowała pomoc i wsparcie ciężarnej 17-latce, która chciała zażyć pigułki poronne. Teraz środowiska liberalne grożą jej śmiercią. Podpisz petycję i przekaż swoje poparcie dla działań Zuzanny!

Od kilku lat działa w Polsce grupa, która namawia i oferuje pomoc w uzyskaniu nielegalnych pigułek poronnych. Na jej stronę na Facebooku zgłosiła się nastolatka, która chciała zabić swoje dziecko.

Obrończyni życia Zuzanna Wiewiórka podjęła próbę rozmowy z dziewczyną, oferując jej pomoc oraz wsparcie finansowe, chcąc w ten sposób zapobiec najgorszemu. Skontaktowała się również z rodziną dziewczyny oraz ojcem dziecka, który o niczym nie wiedział. W konsekwencji, nie doszło do tragedii.

Zuzanna zmaga się teraz z licznymi aktami nienawiści, które płyną ze strony ideologicznych przeciwników. Udostępniono w internecie jej adres zamieszkania, a także wiele hejterskich komentarzy, w tym nawołujących do zamordowania wolontariuszki. Na prywatnym profilu Zuzanny na Facebooku opublikowano już tysiące nienawistnych komentarzy, gróźb, złorzeczeń oraz podżegań do zabójstwa.

Zuzanna potrzebuje Twojego wsparcia! Podpisz petycję i wyraź swoje poparcie dla jej działań. To doda jej otuchy i sił do dalszej walki o życie dzieci.