Tusk chce masowej aborcji. Powiedz STOP!

Do Sejmu wpłynął popierany przez Donalda Tuska projekt ustawy legalizującej aborcję do 12 tygodnia życia dziecka. Podpisz petycję i wyraź swój sprzeciw!

Podpisów pod petycją: 7747

Tusk chce masowej aborcji. Powiedz STOP!

7,747 podpisy

Zgodnie z projektem ustawy, dzieci do 12 tygodnia ich życia będzie można legalnie abortować bez ograniczeń. To jednak nie wszystko. Projekt firmowany przez Donalda Tuska podtrzymuje poza tym praktyki aborcyjne wypracowane w ciągu ostatnich kilku lat, zgodnie z którymi dziecko można legalnie abortować na dowolnym etapie ciąży, nawet na dzień przed porodem!

Takich aborcji dokonuje się na podstawie bliżej nieokreślonego „zagrożenia zdrowia psychicznego matki”. Już teraz na mocy tej przesłanki dokonuje się aborcji na dzieciach w polskich szpitalach. Pojęcie „zdrowia psychicznego” nie jest nigdzie sprecyzowane, więc przesłanką do abortowania dziecka są np. „zaburzenia adaptacyjne” kobiety – to znaczy, że ma ona złe samopoczucie w związku z tym, że jej tryb życia ulegnie zmianie gdy urodzi dziecko.

Propozycja Tuska, połączona z podtrzymaniem dotychczasowych praktyk aborcyjnych, spowoduje w praktyce nieograniczone możliwości legalnego i swobodnego abortowania polskich dzieci. Co więcej, przyczyni się do wzrostu nienawiści międzyludzkiej. Jak powiedziała Matka Teresa z Kalkuty: „jeżeli matce wolno zabić własne dziecko, cóż może powstrzymać ciebie i mnie, byśmy się nawzajem nie pozabijali?”

Musimy wyrazić zdecydowany sprzeciw! Podpisz petycję i powiedz STOP planom Tuska.

Szanowny Pan
Donald Tusk
Prezes Rady Ministrów

Szanowny Panie Premierze,

Wyrażam zdecydowany sprzeciw wobec Pańskich planów wprowadzenia niemal nieograniczonych możliwości legalnego i swobodnego abortowania polskich dzieci.

To przerażające, że właśnie od tego rozpoczął Pan sprawowanie swoich rządów – od odebrania najbardziej bezbronnym i niewinnym ludziom prawa do życia. Wyraźnie świadczy to o Pana zamiarach wobec własnego społeczeństwa. Papież Jan Paweł II nauczał, że „naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości”.

Wzywam Pana do natychmiastowego wycofania się z planów rozpowszechnienia aborcji.

Z poważaniem,

Udostępnij petycję znajomym:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email