Skandaliczna wypowiedź
Adama Niedzielskiego.

Podpisz petycję do Jarosława Kaczyńskiego.

Podpisów pod petycją: 4423

Skandaliczna wypowiedź Niedzielskiego. Podpisz petycję do Kaczyńskiego

4,423 podpisy

Minister Niedzielski ogłasza „prawo do aborcji” dla każdej Polki, pozbawiając wyrok Trybunału Konstytucyjnego jakiegokolwiek znaczenia i zmuszając szpitale i lekarzy do zabijania bezbronnych. Już teraz radykalnie wzrosła liczba dzieci zabijanych w wyniku skierowania od psychiatry. Polska idzie krokami Hiszpanii, gdzie podczas obowiązywania podobnego prawa aborcyjnego zabijano ponad 100 tys. dzieci rocznie.

Szanowny Pan
Jarosław Kaczyński
Prezes Prawa i Sprawiedliwości

Szanowny Panie Prezesie,
 

PiS szedł do władzy pod hasłami odnowy moralnej. Zabiegając o elektorat katolicki Pańska partia wielokrotnie obiecywała większą ochronę życia dzieci poczętych. Jednak wszystkie inicjatywy legislacyjne, zmierzające do większej ochrony dzieci poczętych zostały odrzucone w latach, kiedy PiS sprawował władzę.

Dzisiaj aborcja nielegalna jest bezkarna, choć zabija dziesiątki tysięcy najmniejszych Polaków każdego roku, a minister Niedzielski ogłasza „prawo do aborcji” dla każdej Polki, pozbawiając wyrok Trybunału Konstytucyjnego jakiegokolwiek znaczenia i zmuszając szpitale i lekarzy do zabijania bezbronnych.

Z przerażeniem obserwuję jak PiS, który przed laty był dla mnie nadzieją staje się partią aborcyjną. Papież Jan Paweł II ostrzegał: „Naród, który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości”. Proszę zawrócić z tej drogi! Proszę wycofać rekomendację dla ministra Niedzielskiego i innych aborcjonistów w rządzie.

Proszę o to w trosce o przyszłość naszego narodu

Z poważaniem,

Udostępnij petycję znajomym:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email