Wezwij Sejm by pilnie uchwalił projekt Stop Pedofilii!

Podpisz petycję do Marszałek Sejmu Elżbiety Witek​

Podpisów pod petycją: 25834

Wzywamy do uchwalenia projektu Stop Pedofilii!

Szanowna Pani Marszałek! Seksualne wykorzystywanie dzieci budzi powszechną odrazę wśród Polaków. Choć publicznie wszyscy odżegnują się od pedofili, od lat, również w Polsce, mamy do czynienia z akcją deprawacji dzieci i młodzieży, pod hasłami „edukacji seksualnej”. „Edukatorzy” pochwalający masturbację, rozwiązłość i zboczenia seksualne docierają do szkół i placówek opiekuńczych. Obserwujemy również postępującą wulgaryzację kultury, a także promocję rozwiązłości i bezwstydu w mediach masowych. Dzieci pozbawione naturalnej ochrony wstydu, stają się łatwym łupem sutenerów i pedofilów. Niestety organy państwa pozostają bierne wobec ludzi narzucających propagandę rozwiązłości w mediach, a nawet w szkołach. W Sejmie od wielu miesięcy znajduje się obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii”, którego celem jest wzmocnienie ochrony najmłodszych i uchronienie ich przed agresorami seksualnymi. Projekt dwukrotnie, podczas posiedzeń plenarnych uzyskał bardzo dobre opinie ze strony większości sejmowej. Wysoko ocenił go również przedstawiciel Ministerstwa Sprawiedliwości. Mimo od 3,5 lat projekt ugrzązł w pracach w Komisji i nie ogłoszono żadnych planów zajęcia się tematem.  Każdego dnia molestowane i wykorzystywane są dzieci i młodzież. Bezczynność organów państwa  w tej sytuacji jest zbrodnią wobec najsłabszych. Prosimy Panią o pilne podjęcie prac nad projektem „Stop pedofilii. Z poważaniem, /sygnatariusze petycji/

%%twój podpis%%

25,834 podpisy

Szanowna Pani
Elżbieta Witek
Marszałek Sejmu RP

Szanowna Pani Marszałek!

Seksualne wykorzystywanie dzieci budzi powszechną odrazę wśród Polaków.

Choć publicznie wszyscy odżegnują się od pedofili, od lat, również w Polsce, mamy do czynienia z akcją deprawacji dzieci i młodzieży, pod hasłami „edukacji seksualnej”. „Edukatorzy” pochwalający masturbację, rozwiązłość i zboczenia seksualne docierają do szkół i placówek opiekuńczych. Obserwujemy również postępującą wulgaryzację kultury, a także promocję rozwiązłości i bezwstydu w mediach masowych.

Dzieci pozbawione naturalnej ochrony wstydu, stają się łatwym łupem sutenerów i pedofilów. Niestety organy państwa pozostają bierne wobec ludzi narzucających propagandę rozwiązłości w mediach, a nawet w szkołach.

W Sejmie od wielu miesięcy znajduje się obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii”, którego celem jest wzmocnienie ochrony najmłodszych i uchronienie ich przed agresorami seksualnymi. Projekt dwukrotnie, podczas posiedzeń plenarnych uzyskał bardzo dobre opinie ze strony większości sejmowej. Wysoko ocenił go również przedstawiciel Ministerstwa Sprawiedliwości. Mimo że od 3,5 lat projekt ugrzązł w pracach w Komisji i nie ogłoszono żadnych planów zajęcia się tematem. 

Każdego dnia molestowane i wykorzystywane są dzieci i młodzież. Bezczynność organów państwa  w tej sytuacji jest zbrodnią wobec najsłabszych. Prosimy Panią o pilne podjęcie prac nad projektem „Stop pedofilii.

Z poważaniem,
/sygnatariusze petycji/

Sprawdź także:

Udostępnij petycję znajomym:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email