NIE dla edukacji seksualnej w polskich szkołach!

Podpisz apel do Premiera

Podpisów pod petycją: 2

NIE dla edukacji seksualnej w polskich szkołach!

2 podpisy

Rząd Donalda Tuska zamierza wdrożyć we wszystkich polskich szkołach tzw. „edukację seksualną”. Dla uśpienia czujności rodziców będzie się ona ukrywać pod nazwą nowego przedmiotu „Edukacja zdrowotna”. W rzeczywistości chodzi jednak o rozbudzenie seksualne dzieci i oswojenie ich z rozwiązłością. Podpisz petycję i powiedz stop planom deprawacji uczniów!

W rządzie Donalda Tuska trwają intensywne prace nad wprowadzeniem do wszystkich polskich szkół „edukacji seksualnej”, która ma odbywać się pod nazwą nowego przedmiotu „Edukacja zdrowotna”. Na stanowisko koordynatora zespołu odpowiedzialnego za powstanie przedmiotu „Edukacja zdrowotna” i opracowanie do niego podstawy programowej został wyznaczony seksuolog Zbigniew Izdebski.

Izdebski to współpracownik niemieckich i ponadnarodowych instytucji odpowiedzialnych za opracowanie Standardów Edukacji Seksualnej w Europie, które zakładają naukę dzieci o rzekomo przysługujących im „prawach seksualnych” oraz zachęcanie dzieci do wyrażania swojej „ekspresji seksualnej”. Według tych Standardów, polskie dzieci już w wieku 6-9 lat mają zrozumieć, na czym polega wyrażanie zgody na seks. Celem takiej „edukacji seksualnej” jest zniszczenie naturalnej u dzieci bariery wstydu oraz wmówienie dzieciom i młodzieży, że w sferze seksualnej nie istnieją żadne normy moralne. Innymi słowy – „róbta co chceta”.

Trzeba powstrzymać te plany i uniemożliwić wprowadzenie „edukacji seksualnej” do szkół. Dlatego podpisz petycję i wyraź swój sprzeciw. Od skali oporu społecznego zależy to, czy „edukacja seksualna” wejdzie do polskich szkół.

Szanowny Pan
Donald Tusk
Prezes Rady Ministrów

Szanowny Panie Premierze,

Stanowczo protestuję przeciwko wprowadzeniu do polskich szkół nowego przedmiotu „Edukacja zdrowotna”.

Propaganda Pana rządu twierdzi, że nowy przedmiot będzie nauczał dzieci o profilaktyce zdrowotnej oraz zachęcał do zdrowego stylu życia. Skoro tak, to dlaczego koordynatorem odpowiedzialnym za powstanie tego przedmiotu i opracowanie do niego podstawy programowej został seksuolog Zbigniew Izdebski, który otrzymał niemiecki medal za wkład w rozwój „edukacji seksualnej”…

Forsowana przez Pana „Edukacja zdrowotna” to nic innego jak zakamuflowana, dla uśpienia czujności rodziców, „edukacja seksualna”, która będzie prowadzona dla polskich dzieci według niemieckich standardów zakładających rozbudzanie seksualne uczniów i oswajanie ich z rozwiązłością seksualną i aborcją.

Domagam się natychmiastowego przerwania prac nad wdrażaniem „Edukacji zdrowotnej” i zaprzestania demoralizacji polskich dzieci.

Z poważaniem,

Udostępnij petycję znajomym:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email